ORIGINALNA METODA LONE SORENSEN! 40 LET IZKUÅ ENJ!
Že razmiÅ”ljate o novih znanjih in dopolnitvah obstojeÄe ponudbe? Ali pa se podajate na novo poklicno pot refleksoterapevta? Potem vas vabimo, da se nam pridružite na SEMINARJU TIBETANSKA REFLEKSNA TERAPIJA VRATU IN GLAVE ā Modul 1.
Tibetanska refleksna terapija vratu in glave se izvaja na zgornjem delu hrbta in glavi. UÄinkovita je pri težavah, ki jih povzroÄa slaba drža, miÅ”iÄna napetost celega telesa, revmatiÄna obolenja, fantomska boleÄina manjkajoÄega uda, visok pritisk, glavobol, Äiru na želodcu, nespeÄnost, demenca, cerebralna poÅ”kodba, vrtoglavica, odrevenelost, otekline, palpitacije, hormonsko neravnovesje in Å”tevilne druge težave in bolezni.
MODUL 1: sobota, 8. in nedelja, 9.2.2020
VSEBINA IZOBRAŽEVANJA MODULA 1:
⢠mikro zemljevid fiziÄnega telesa
⢠uporabnost metode za težave, kot so slaba telesna drža, miÅ”iÄna napetost celega telesa in revmatiÄne bolezni
⢠prikaz manualne metode
⢠teorija in prikaz specifiÄnih toÄk za simptome kot so: razliÄne vrste glavobolov, težave z zobmi, Äeljustna napetost, težave miÅ”ic vratu in ramen
⢠kako lahko kombiniramo Tibetansko refleksno terapijo z Obrazno refleksoterapijo Sorensensistem⢠ter refleksoterapijo stopal in dlani ter masažo telesa ali aromaterapijo
⢠praktiÄne vaje in supervizija
CENA Modula 1 je 450 ⬠za zgodnje prijave in plaÄila do 29. januarja 2020. Cena kasnejÅ”e prijave in plaÄila je 500 ā¬.
Seminar bo vodila NATAÅ A KOS KRIŽMANÄIÄ, vodja avtorizirane Å”ole SorensensistemaTM, edina v Sloveniji in Å”irÅ”i regiji z licenco za pouÄevanje Sorensenmetod.
Certifikat o opravljenem seminarju dobite takoj po opravljenem seminarju.
Parkiranje je brezplaÄno!
⢠VeÄ informacij.
⢠Prijava.
⢠PiŔite nam: obrazna.refleksoterapija@gmail.com